logo www.levnapracovniobuv.cz

Klasická pracovní obuv

V nabídce klasické pracovní obuvi naleznete nejběžnější typy levné pracovní obuvi pro různé typy profesí a do různých pracovních prostředí. V nabídce eshopu naleznete jak vysoce chráněné pracovní polobotky (nízké boty), tak kotníkové boty (vyšší boty). Klasická pracovní obuv má zpravidla měkkou podrážku s (bez) ocelovou špici, nebo s (bez) ocelovou planžetou. Podrobné popisy obuvi, včetně plnění platných norem najdete vždy u popisu produktu. Většina klasické pracovní obuvi je odolná proti uklouznutí na oleji, má hydrofobní úpravu a je antistatická. Naše obuv je odolná vůči kontaktnímu teplu až do 110°C (obuv Panda, Firsty), Ardon Hummer až do teploty 300°C. Pokud si nejste jistí, co daná obuv splňuje, rádi vám poskytneme veškeré informace. Kontaktujte nás!

Sandály a nazouváky

Nazouváky se skvěle hodí do nenáročných provozu, kde nehrozí riziko upadnutí těžkých předmětů na nohy a bezpečnostní předpisy to nevyžadují. Oblíbené jsou pro svou prodyšnost a pohodlnost. Námi prodávané dámské i pánské nazouváky se řadí mezi špičkovou zdravotní obuv, jsou vyrobeny z kvalitní kůže, mají anatomicky tvarované stélky a extra silné korkové podešve.

Na rozdíl od nazouváků mají pracovní sandály uzavřenou patu v provedení s ocelovou špicí, planžetou a nebo bez ocelové špice či planžety. Mohou být antistatické, odolné proti kontaktnímu teplu i vůči olejům. Nejprodávanějším pracovním sandálem je bílý pracovní sandál Panda a celokožený sandál Ardon Classic Arsan s protiskluzovou podrážkou, hodící se do různých typů pracovních prostředí.

Holínky

Nemusíte být nutně rybáři nebo se denně topit v bahně. Na našem eshopu si můžete v kategorii Holínky zakoupit kvalitní a pohodlnou vysokou gumovou pracovní obuv – holínky, někdy řečeno gumáky. Holínky jsou odolné vůči vodě, vlhku a bezpečnostní holínky s ocelovou špičkou odolnou proti propíchnutí. Holínky jsou nejčastěji vyrobeny z materiálu PVC. Pokud sháníte zateplené holínky, rovněž je na našem eshopu najdete. Kvalitní zimní holínky jsou zateplené až do -50°C.

Zimní pracovní obuv

V kategorii Zimní pracovní obuv si můžete zakoupit kvalitní a pohodlnou zimní obuv. Jedná se o zateplenou variantu výše zmíněných typů obuvi. Najdete zde zateplené klasické pracovní boty a holínky. Nejprodávanější zateplenou obuví obuv farmářka.

Holínky Nightfish OB

Holínky Nightfish OB

Originální holínky řady ARDON®NIGHTFISH bez ochrany, tmavě zelená, svršek z odolného PVC, příjemná nebarvící bílá nylonová vystýlka pro vyšší komfort nošení, podešev z černého nitril.

  • velikost 37-47
Pracovní obuv Panda S1 High

Pracovní obuv Panda S1 High

Kolekce klasické ochranné pracovní obuvi Panda z černé hovězí usně s ocelovou špicí, decentní červené doplňky, kvalitní PU2D nepíšící podešev, odolná olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 110°C, antistatická.

  • velikost 36-48
Panda Sandal White

Panda Sandal White

Bílý sandál s ocelovou špicí a bohatou perforací, svršek je vyrobený z kvalitní umělé kůže, kvalitní PU2D nepíšící podešev, odolná olejům, pohonným hmotám, antistatická.

  • velikost 36-48
Pracovní obuv Ardon Hummer S3

Pracovní obuv Ardon Hummer S3

Kotníková pracovní obuv s ocelovou špicí a planžetou řady ARDON®HUMMER z kvalitní buvolí usně.

  • velikost 37-48
Pracovní obuv Firsty S1P

Pracovní obuv Firsty S1P

Celokožená kotníková obuv s ocelovou špicí a planžetou, obuv z hovězí usně, decentní akcenty v oranžové barvě, měkčená bandáž pro pohodlné nošení, PU2D nepíšící podešev, odolná olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 110°C, antistatická.

  • velikost 36-48
Firsty Firsan S1P

Firsty Firsan S1P

Celokožený sandál z hovězí usně s ocelovou špicí a planžetou, s textilním páskem na suchý zip, bohatá perforace, s podšívkou a kontrastním prošitím v oranžové barvě, PU2D nepíšící podešev, odolná olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 110°C, antistatická.

  • velikost 36-48
Pracovní obuv Panda S3

Pracovní obuv Panda S3

Pracovní obuv Panda S3 z kolekce klasické kotníkové ochranné obuvi z černé hovězí usně s ocelovou špicí, planžetou a hydrofóbní upravou.

  • velikost 36-48
Holínky Hunter do extrémních podmínek

Holínky Hunter do extrémních podmínek

Speciální holínky do extrémních podmínek, zateplené do -50°C, svršek i podešev ze zeleného PVC, šněrování pro perfektní utažení, měkčená bandáž pro vyšší komfort nošení, bez ochrany.

  • velikost 38-48
Pracovní obuv Firsty Firwin LB S3

Pracovní obuv Firsty Firwin LB S3

Poloholeňová obuv s ocelovou špicí a planžetou, hydrofóbní úprava, se zateplením, z hovězí usně, decentní akcenty v oranžové barvě, měkčená bandáž pro pohodlné nošení, PU2D nepíšící podešev, odolná olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 110°C, antistatická.

  • velikost 36-48
Pracovní obuv Farmářka High

Farmářka High

Klasická řada celokožené vycházkové obuvi, svršek z kvalitního nubuku, pryžová podešev, bez ochranných vlastností, splňuje vybrané požadavky normy EN 20 347.

  • velikost 36-48
Kompletní výběr obuvi naleznete na eshopu!
vstup do eshopu

Provozuje

Dual Trade s. r. o.
IČ: 24790141
DIČ: CZ24790141
email: info@levnapracovniobuv.cz

Copyright © 2012-2017 www.LevnaPracovniObuv.cz